Fototapeta

NIEPRZEMIJAJĄCA MODA NA FOTOTAPETY

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ FOTOTAPETĘ?

Dzisiaj niemal wszystko jest dozwolone i modne, a możliwości wykończenia ścian są nieograniczone. Modna fototapeta to niezawodny sposób na upiększenie wnętrza. Fototapety powróciły do łask i są coraz częściej zamawiane. Jest to doskonały sposób, aby ożywić wnętrze lub nadać mu nowy wygląd. Soczysta roślinnośćparyska uliczka, a może iluzja albo motyw w stylu retro? Nasza ściana może wyglądać bardzo oryginalnie, a jeśli dysponujemy własnym zdjęciem to wnętrze będzie niepowtarzalne. Odpowiednio dobrana fotografia do rodzaju wnętrza oraz mebli podkreśli charakter pomieszczenia i nada mu odpowiedni styl. Inny motyw dobierzemy W kuchni czy salonie, a jeszcze inny w sypialni czy pokoju dziecięcym. Możemy też ozdobić całą ścianę, albo tylko jej część. Fototapeta może optycznie powiększyć pokój lub wykreować nastrój pomieszczenia np. ocieplić jego klimat lub dodać elegancji.

JAKIE ZDJĘCIE BĘDZIE NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIE NA ŚCIANĘ?

W ofercie KolekcjiTapet znajduje się ponad milion zdjęć i każdy znajdzie coś niepowtarzalnego i niebanalnego dla siebie. Wzory są uporządkowane tematycznie (abstrakcje, wzory 3D, bujna roślinność, dzikie zwierzęta, szybkie samochody, miasta, graffiti, retro, sport i inne) lub według rodzaju pomieszczenia, w którym chcemy umieścić tapetę (salonsypialniakuchniałazienkapokój dziecięcy i dla firm). Można też posłużyć się wyszukiwarką na górze strony, w miejscu oznaczonym lupką, gdzie znajduje się słowo „szukaj” wpisując interesującą nas frazę np. czerwona róża lub sportowe auto.

JAKI RODZAJ FOTOTAPETY WYBRAĆ?

Oferujemy klika rodzajów materiałów do druku fototapety, które różnią się ceną, jakością, wytrzymałością oraz sposobem klejenia. Nasze tapety są bardzo dobrej jakości, kupujemy je od sprawdzonych producentów. Są to tapety papierowe z dodatkiem lateksu, grubsze flizelinowe oraz tzw. easystik (łatwe klejenie), czyli tkaninowe samoprzylepne. Każdy z tych materiałów ma inne właściwości i inaczej nakłada się na ścianę. W naszym poradniku wskazujemy jak wyklejać każdą z wymienionych fototapet, a na karcie produktu piszemy szerzej o każdym materiale, tak aby można było wybrać odpowiedni dla siebie. Jeżeli weźmiecie Państwo nasze porady pod uwagę to wyklejenie fototapety nie będzie żadnym problemem. Ponadto na każdym etapie oferujemy Państwu pomoc.

JAK BĘDZIE WYGLADAŁ WYDRUK?

Nasze wydruki są ekologiczne, bezwonne i bezpieczne dla zdrowia. Kolory są żywe, a wydruki wyraźne. Nadruk jest bardzo trwały. Ponadto nasze fototapety cechuje estetyka wykonania.

ILE KOSZTUJE FOTOTAPETA?

Proponowane przez naszą firmę ceny są bardzo atrakcyjne, a stali klienci otrzymują rabaty. Często mamy także różnego rodzaju promocje, o których informujemy w newsletterach, mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej. Ceny zależą od wielkości fototapety, rodzaju wybranego zdjęcia i materiału do druku. Cena wyświetla się na stronie po wybraniu fotografii lub załadowaniu własnego zdjęcia, wpisaniu rozmiaru i wskazaniu materiału. Jeżeli masz problem z doborem właściwej grafiki lub materiału albo ww. informacje nie są wyczerpujące zapraszamy do kontaktu: biuro@kolekcjatapet.pl lub pod numerem telefonu: +48 600 623 605

Inspiracje