Obraz

OBRAZ NA ŚCIANĘ DO POKOJU, SALONU CZY KUCHNI

 

CO TO JEST FOTO OBRAZ?

Foto obraz to produkt, który doskonale imituje obraz malowany na płótnie. Gotowe wydruki są naciągane na drewnianą ramę (krosno malarskie to tzw. blejtram) o różnych wymiarach. W naszej ofercie mają Państwo do wyboru obrazy drukowane na płótnie malarskim wykonanym ze 100% bawełny, o gramaturze 370g lub z poliestru o gramaturze 260g.

Wszystkie foto obrazy są pokryte werniksem. To laminat płynny, chroniący wydruk przed zarysowaniem oraz blaknięciem kolorów. Zabezpieczenie laminatem sprawi, że twój foto obraz wytrzyma próbę czasu. Każdy foto obraz jest wyposażony w zawieszkę do powieszenia.

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ OBRAZ?

Foto obrazy na płótnie znajdują szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz. Dekorowane są nimi domy i mieszkania, restauracje, hotele, kawiarnie, biura, a nawet szkoły i szpitale. Tak samo jak tradycyjnie malowany obraz, uatrakcyjni dosłownie każde pomieszczenie, a jedyną różnicę stanowić będzie tutaj cena. Dużo niższa cena. Odpowiednio dobrany foto obraz do wnętrza podkreśli charakter pomieszczenia i nada mu niepowtarzalny styl. Może on zmienić pustą, monotonną ścianę w pięknie udekorowaną. Pomieszczenie zyska ciekawy, modny i nowy wygląd. Możesz zdecydować się na nowoczesną dekoracje ścian i do aranżacji swojego salonu wybrać nowoczesny obraz. Sprawdzą się w nim foto obrazy z motywem natury, roślinności, krajobrazy, czy też abstrakcyjne foto obrazy. Obraz może stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny nastrój i podkreślić jego charakter. Inny motyw wybierzemy na ścianę do salonu, pokoju dzieci, czy kuchni. Nasza ściana będzie wyglądała bardzo oryginalnie, jeśli zdecydujemy się na foto obraz z własnego zdjęcia. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę ,,twoje zdjęcie”, dodać własne zdjęcie, wybrać odpowiedni efekt i rozmiar obrazu. Następnie przejść do złożenia zamówienia i dokonania opłaty. W ciągu kilku dni paczka z zamówieniem będzie już u Państwa. Posiadamy szeroki wybór obrazów na ścianę, drukowanych w wysokiej jakości i dostępnych w niskiej cenie.

JAKI OBRAZ BĘDZIE NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI NA ŚCIANĘ?

W ofercie KolekcjaTapet znajduje się wiele obrazów i każdy może znaleźć dla siebie coś niezwykłego. Każdy obraz z naszej kolekcji będzie odpowiedni na ścianę do salonu, pokoju dzieci, własnego pokoju czy do kuchni. Nasze obrazy są uporządkowane według tematu (abstrakcje, wzory 3D, bujna roślinność, dzikie zwierzęta, szybkie samochody, miasta, graffiti, retro, sport i inne) lub według rodzaju pomieszczenia, w którym chcemy umieścić obraz na ścianie (salonsypialniakuchniałazienkapokój dziecięcy i dla firm). Można też posłużyć się wyszukiwarką na górze strony, w miejscu oznaczonym lupką, gdzie znajduje się słowo „szukaj” wpisując interesującą nas frazę np. czerwona róża czy sportowe auto.

 

JAKIE ROZMIARY OBRAZU SĄ W OFERCIE?

Oferujemy obrazy w najpopularniejszych rozmiarach. Mamy w kolekcji małe, średnie i duże obrazy. Obrazy są drukowane na wysokiej jakości płótnie. Ceny produktu zależą od wielkości obrazu.

Rozmiary od 30cm x 20cm do 100cm x 150cm

 

Dostępne rozmiary:

30cm x 20cm, 30cm x 30cm,

40cm x 20cm, 40cm x 30cm, 40cm x 40cm,

50cm x 20cm, 50cm x 30cm, 50cm x 40cm, 50cm x 50cm,

60cm x 20cm, 60cm x 30cm, 60cm x 40cm, 60cm x 50cm, 60cm x 60cm,

70cm x 40cm, 70cm x 50cm, 70cm x 60cm, 70cm x 70cm,

80cm x 50cm, 80cm x 60cm, 80cm x 70cm, 80cm x 80cm,

90cm x 60cm, 90cm x 70cm, 90cm x 80cm, 90cm x 90cm,

100cm x 60cm, 100cm x 70cm, 100cm x 80cm, 100cm x 90cm, 100cm x 100cm, 100cm x 150cm.

 

Obrazy możemy również wykonać w dowolnym rozmiarze na indywidualne zamówienie

 

JAK BĘDZIE WYGLADAŁ WYDRUK?

Nasze wydruki są ekologiczne, bezwonne i bezpieczne dla zdrowia. Kolory są żywe, a wydruki są wysokiej jakości. Boki foto obrazu są zadrukowane. Nasze obrazy cechuje najwyższa estetyka wykonania.

ILE KOSZTUJE OBRAZ?

Proponowane przez naszą firmę ceny są bardzo atrakcyjne, a stali klienci otrzymują rabaty. Często mamy także różnego rodzaju promocje, o których informujemy w newsletterach, mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej. Ceny zależą od wielkości obrazu i rodzaju wybranego zdjęcia do druku. Cena wyświetla się na stronie po wybraniu fotografii lub załadowaniu własnego zdjęcia i wpisaniu rozmiaru. Jeżeli masz problem z doborem właściwej grafiki lub materiału albo ww. informacje nie są wyczerpujące to zapraszamy do kontaktu: biuro@kolekcjatapet.pl lub pod numerem telefonu: +48 600 623 605

Inspiracje