Plakat

PLAKAT NA ŚCIANĘ DO SALONU, POKOJU DZIECKA CZY KUCHNI

 

DLACZEGO WARTO ZAMÓWIĆ PLAKAT?

Plakaty to stylowe dodatki do dekoracji wnętrz. Zazwyczaj zastępują nam klasyczne obrazy czy inne dzieła sztuki. Zdobią nasze salony, sypialnie, pokoje dzieci, kuchnie czy wnętrza łazienki. Mogą zamienić puste, monotonne pomieszczenie w stylową i elegancką ścianę. Interesujesz się piłką nożną i twoim ulubionym piłkarzem jest najlepszy zawodnik w drużynie. A może uwielbiasz modę i chcesz mieć wizerunek swojego ulubionego domu mody lub ulubionego projektanta, aktorki lub piosenkarki. A może kochasz bujną roślinność lub chcesz uwiecznić ulubiony cytat z książki czy dodać swój autorski tekst na plakacie. U nas jest to możliwe. Oferujemy również dodanie dowolnego tekstu okolicznościowego lub innego, który ci się spodoba. Chętnie zrealizujemy dla ciebie twój pomysł.

Mamy szeroki wybór plakatów na ścianę, drukowane są na wysokiej jakości papierze i starannie docinane na specjalnym trymerze. Plakaty w najpopularniejszych rozmiarach są dostosowane do antyram dostępnych na rynku. Nasz plakaty mają niską cenę, przystępną dla wszystkich.

 

JAKI PLAKAT BĘDZIE NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI NA ŚCIANĘ?

W ofercie KolekcjaTapet znajduje się wiele plakatów i każdy może znaleźć dla siebie coś niezwykłego. Każdy plakat z naszej kolekcji będzie odpowiedni na ścianę do salonu, pokoju dzieci, własnego pokoju czy do kuchni. Wszystkie nasze plakaty są uporządkowane według tematu (abstrakcje, wzory 3D, bujna roślinność, dzikie zwierzęta, szybkie samochody, miasta, graffiti, retro, sport i inne) lub według rodzaju pomieszczenia, w którym chcemy umieścić plakat na ścianie (salonsypialniakuchniałazienkapokój dziecięcy i dla firm). Można też posłużyć się wyszukiwarką na górze strony, w miejscu oznaczonym lupką, gdzie znajduje się słowo „szukaj” wpisując interesującą nas frazę np. piłka nożna czy napisy.

JAKIE ROZMIARY PLAKATU SĄ W OFERCIE?

Oferujemy plakaty w najpopularniejszych rozmiarach dostosowanych do antyram dostępnych na rynku. Mamy w kolekcji małe, średnie i duże plakaty. Plakaty są drukowane na wysokiej jakości papierze i starannie docinane na specjalnym trymerze. Pakowane w tuby.

Ceny produktu zależą od wielkości plakatu.  

 

Dostępne rozmiary:

21cm x 30cm

30cm x 42cm

35cm x 50cm

42cm x 60cm

50cm x 70cm

84cm x 60cm

70cm x 100cm

120cm x 84cm

100cm x 140cm

 

JAK BĘDZIE WYGLADAŁ WYDRUK?

Nasze wydruki są ekologiczne, bezwonne i bezpieczne dla zdrowia. Kolory są żywe, a wydruki są wysokiej jakości. Ponadto nasze plakaty cechuje najwyższa estetyka wykonania.

ILE KOSZTUJE PLAKAT?

Proponowane przez naszą firmę ceny są bardzo atrakcyjne, a stali klienci otrzymują rabaty. Często mamy także różnego rodzaju promocje, o których informujemy w newsletterach, mediach społecznościowych oraz na naszej stronie internetowej. Ceny zależą od wielkości plakatu, rodzaju wybranego zdjęcia do druku. Cena wyświetla się na stronie po wybraniu fotografii lub załadowaniu własnego zdjęcia i wybraniu rozmiaru. Jeżeli masz problem z doborem właściwej grafiki lub materiału albo ww. informacje nie są wyczerpujące to zapraszamy do kontaktu: biuro@kolekcjatapet.pl lub pod numerem telefonu: +48 600 623 605

Inspiracje