Druk z Twojego zdjęcia

Wybierz plik
Ładowanie fotografii...
+
-
Szerokość [cm]
max:
x
Wysokość [cm]
max:
?
Rodzaj wydruku
Podkład
Laminat
Kadr
Standard
Kadr
Efekty

Cena przed rabatem: 0zł
Rabat: 0zł
Cena: 0zł
Ilość

Więcej informacji

Fototapety na ścianę w najwyższej jakości druku. Fototapety ścienne są świetnym dodatkiem do salonu, sypialni, a nawet kuchni lub jadalni.

Fototapeta lateksowa

Wysokiej jakości papier powlekany lateksem. Materiał dzięki specjalnej lateksowej strukturze posiada zwiększoną odporność na wilgoć dzięki temu nie rozciąga się, nie ulega rozdarciu, a narożniki się nie wywijają 

Fototapeta na flizelinie

Materiał matowy i gładki. Tapeta łatwa do aplikacji - wystarczy rozprowadzić klej tylko na ścianie! Tapeta szybko wysycha i jest odporna na pęknięcia oraz zarysowania. Prosta do demontażu bez pozostawiania śladów. Umożliwia tzw. „oddychanie” ściany przez co nadaje się do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka.

Fototapeta EASY STICK

Bardzo łatwa do aplikacji, tapeta samoprzylepna do wielokrotnego przyklejenia i odklejenia, nie pozostawia kleju na podłożu. Przeznaczona do aplikacji na ściany, meble, drzwi jako tapeta, która po zdjęciu nie niszczy powierzchni. Doskonałe narzędzie jako naklejka dla dzieci w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach, ale również jako element dekoracji w salonach, sypialniach itp. Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie produktu nie zmniejsza jego adhezji oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni naklejki.

Laminat (folia) przeznaczona do zabezpieczania wydruków przed:

- promieniowaniem UV,

- zanieczyszczeniami, plamami, kurzem itp.

- zadrapaniami, zwłaszcza podczas aplikacji,

- wilgocią,

- mechanicznym uszkodzeniem.

Połączenie wydruku z laminatem znacznie wydłuża trwałość (wydruk jest niezmienny przez lata) a wydruk zyskuje na atrakcyjności

Występuje w wersji błyszczącej lub matowej. W przypadku braku informacji dot. wersji laminatu, materiał zostanie dobrany losowo.